| SkaterBaa a întrebat:

FUNDA
Ce filme stiti cu viata de cartier, gangsteri, rapperi?
Ma refer la filme cu cartiere rau famate, cu niggas, skateri, oamenii cu SWAG in ei ca sa zic asa laughing
Pot sa fie si seriale, dar nu imi recomandati prostii gen Gossip Girl sau mai stiu eu.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

8 Mile
The Cold Light Of Day
Gangster Squard
Broken City
Fast & Furious 6
Boyz N The Hood
Hooligans
City Of God

10 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Gangster squad, The Shawshank Redemption, Godfellas, Godfather

| Andr3y25 a răspuns:

Uita-te la 8 Mile.Are tot ce vrei

| Kanyee a răspuns:

Entourage.

| Helioss a răspuns:

Don't Be a Menace to South Central While Drinking your Juice in the Hood

| pWd a răspuns:

Fast and Furious (1, 3,4 etc. laughing )
Are aproape cam juma din ce ai zis tu. Daca nu cauta filme cu Vin Dizell, Jan Clade Vandame laughing)

| SkaterBaa explică (pentru pWd):

Eu zic viata de strada, ma. ei sa fie in planu principal. nu sa fie un film cu niste raufacatori si cum ii bate vandame laughing...
Viata de strada, cu golani, politisti, curve si chestii in genu'

| pWd a răspuns (pentru SkaterBaa):

Au ceva daca sunt goale fetele respectiv femeile? laughing

| SkaterBaa explică (pentru pWd):

Cat mai bine.

| LorennaAKAPatruSapte a răspuns:

Jamesy Boy, chiar merita vizionat.

| Narcis_Andrei_1998 a răspuns:

Get rich or die trying, kidulthood, adulthood,