| E30turbat a întrebat:

Salutare, care imi recomanda si mie un serial bun, in genul The walking dead sau Lost?!

9 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Recomand: Supernatural, Alcatraz, White Collar, Breaking Bad.

| 404namenotfound a răspuns:

Poti incerca si Supernatural, e uimitor.

| faramatania a răspuns:

Supernatural
Fringe
True Blood
American Horror Story
Lost Girl
Teen Wolf
The Secret Circle
Caprica
Moonlight
The Dead Zone
Blood Ties
The 4400
The Lost World
Kyle XY
Heroes

| faramatania a răspuns (pentru faramatania):

& Arrow( oarecum gen Lost)

| alabalaportocalala a răspuns:

Breaking Bad este foarte tare.

| Alisayer a răspuns:

Iti recomand EL BARCO e super tare! Nu vei regreta daca il privesti! E o idee pe care nu am mai intilnito nici intr-un film niciodata!

| bogdanho a răspuns:

Eu iti recomand Prison Break. E cel mai frumos serial pe care l-am vazut. Chiar daca in primul sezon e in inchisoare, nu despre asta e serialul, personajul principal e un baiat foarte destept.

| Punkt_Soryn_1989 a răspuns:

Hmm si mi-e mi-a placut lost foarte mult incearca withe colar sau warehouse13

| Mccool349 a răspuns:

Da, uite unul misto : Ghost whisperer.