| CosminAka123 a întrebat:

kiss
Stie cineva un serial bun, bazat pe supravetuiere, gen The Walking dead, sau Z Nation, The 100? Ma refer la genul asta, dupa un virus sau o bomba cum e in the 100, sa ramana doar cativa oameni care se lupta sa supravetuiasca.(fara Lost). cel mai bun raspuns primeste Funda! Multumesc! :*

6 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Uita-te la Helix, 12 Monkeys, Into the Badlands. Si eu sunt fan acestor seriale si la astealalte m-am uitat si au fost super!

| OnuOnulică a răspuns:

Având în vedere că vrei un serial cu un virus atunci îți recomand The Strain (2014). Mie îmi place mult. Ți-l recomand cu încredere!

| CosminAka123 explică (pentru OnuOnulică):

Nu neaparat "virus" ceva care sa duca la o lupta pentru supravetuire.

| faramatania a răspuns:

Fear The Walking Dead,Terra Nova, Between, Under The Dome, The Last Ship, 12 Monkeys (2015-),Childhood's End (miniserie)

| CosminAka123 explică (pentru faramatania):

Fear The Walking Dead este doar o imitatie proasta dupa twd

| faramatania a răspuns (pentru CosminAka123):

Toate cele cu zombie par a fi făcute după aceeași schemă consumată. Kitschuri!