| ValentinGe a întrebat:

Salutare caut un film despre o fata ce este antrenata de cineva si dupa cand este mare este abordata de 3 baieti si este dusa in padure si pusa sa alerge si ei sa o prinda si sa o omoare dar ea ii omoara pe ei fata din film este foarte alba la piele si blonda

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Final Girl din 2015?

| ValentinGe explică (pentru iulianr):

Salut da asta este mersi mult de tot

| ValentinGe explică (pentru iulianr):

Mai mai putea ajuta cu un film horror de care nu îmi amintesc?

| iulianr a răspuns (pentru ValentinGe):

Sigur. Voi incerca. Poți să îmi spui descrierea.

| ValentinGe explică (pentru iulianr):

Salutare la toți caut un film horror cu doctor ce este la morga și student in film este un Mercedes gle roșu închis și un anotimp de iarna și se face și o autopsie

| ValentinGe explică (pentru iulianr):

Salutare la toată lumea caut un film horror și nu stiu cum se numește filmul este cu o autopsie un Mercedes gle roșu închis cu un viscol mare in care cei din mașină rămân blocați și cei din mașină fiind un doctor și un student aici este mai bine descris

6 răspunsuri:
| pain94 a răspuns:

Filmul Hanna (2011) tot e destul de bun. La-m privit aici: https://vreau-filme.ro/3734-hanna-film-2011.html