| Reddfox a întrebat:

Vazusem un film acum ceva timp si vreau sa il vad din nou. Era cu un actor cunoscut care crescuse o fata iar acea fata se intalnise cu un baiat, care mai avea alti prieteni, care erau niste psihopati si isi faceau iubite, ca mai apoi sa le duca in padure si sa le omoare. Dar fata fiind antrenata, ea reuseste sa scape.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce zici tu se numeste Final Girl (2015)→ https://www.cinemagia.ro/filme/final-girl-568496/
dar nu stiu sigur daca acesta e filmul cautat de @ scarlxrdd

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Stiu filmul, e de pe Netflix. Tipa era asasin, tipa trebuie sa ii omoare pe aia in padure(ca na). Mi a placut filmul, pacat ca nu stiu nici eu cum se numeste.

| FaraNumePls a răspuns (pentru floresdemayo):

Mersi mult :*

| Reddfox explică (pentru floresdemayo):

Asta e. Mersi

| floresdemayo a răspuns (pentru FaraNumePls):

Ce zici tu se numeste Final Girl (2015)→ https://www.cinemagia.ro/filme/final-girl-568496/
dar nu stiu sigur daca acesta e filmul cautat de @ scarlxrdd