| Ursake007 a întrebat:

Salutare... daca ma poate ajuta cineva...va rog! Caut demult timp un film de groaza mai vechi, anii 80, nu stiu cum se numeste, dar actiunea se petrece cam asa.
O fata, in asteptarea invitatilor la ziua ei de nastere se uita la televizor unde era o emisiune cu vreo 3 persoane care au gasit un cadavru. Una din persoane era taiata la mana si ii picura sange exact in gura cadavrului, acesta revenind la viata, i-a omorat pe toti si a incercat sa iasa prin ecranul tv afara. Fata care privea la tv s-a speriat si a incercat sa stinga tv, dar nu a reusit.Cand s-a intors, cadavrul deja iesise afara, a ranit fata, aceasta devenind si ea un vampir.Cand au ajuns invitatii ea era deja transformata si i-a "rezolvat " pe toti de la petrecere...si de aici incepe mai multa actiune...
M-as bucura daca m-ati ajuta cu un nume, ceva...va multumesc!

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

E continuarea filmului Demons din 1985, Demons 2-The Nightmare Returns(1986) http://www.youtube.com/watch?v=bW6Bq7HBFcY