| FeelFor a întrebat:

Salutare.
Eu si niste prieteni ne-am gandit sa facem un film sau un mini serial. Avem cateva idei momentan si ceva aparatura, dar m-am gandit ca ar fi o idee sa intreb mai multe persoane daca au o idee/mai multe idei in legatura cu un film/ un serial pe care ar vrea chiar ei sa il faca. Pur si simplu astept niste idei de la voi, complexe daca se poate cu diferite scene pe care le aveti voi in imaginatia voastra si care vi se pare ca ar prinde la public. Momentan avem si noi cateva idei, destul de limitate, deoarece nu avem fonduri suficiente pentru a crea anumite scene pentru un film/serial, deci suntem foarte fericiti daca v-ati impartasi ideile/imaginatia voastra cu noi.
Multumesc! (cele mai bune idei/faze, explicate cat de bine posibil primesc funda)

Suntem deschisi la orice idei, deci doar curaj sa aveti sa le impartasiti!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am multe idei, le vand contra cost!

| FeelFor explică (pentru Bula):

Bafta iti doresc!

| Sn4k3 a răspuns:

Ceva gen Wrong Turn / House of Wax / The hills have eyes
Sau The River/Off the map (Aventura).