| Alex_Florin_2001 a întrebat:

Salutare.
Fiind vacanta de vara m-am plictisit extrem de tare, asi dori sa imi sugerati niste seriale, sa fie gen Prison Break (pe care l-am terminat, si filmul) si sa fie si Comedie sau sa fie doar Comedie.
Fara: Game of Thrones, Grey Anatomi, CSI (oricare), Breaking Bad.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale gen Prison Break:Rectify, Breakout Kings, The Night Of și The Divide (2014)
Filme comedie:Grown Ups 1 și 2 (2010/2013),Death At A Funeral (2007),The Dictator (2012),21 & Over (2013),Sisters (2015)

| Alex_Florin_2001 explică (pentru faramatania):

Multumesc!

| faramatania a răspuns (pentru Alex_Florin_2001):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.