| leiapasalbatica a întrebat:

Salutare, imi puteți zice și mie niște seriale sau filme italiene foarte bune?
(nu conteaza genul, important e sa fie interesante si actori frumosi ʕ •ᴥ•ʔ)
Mersi
Seara buna.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mie imi place la nebunie actorul Gabriel Garko, deci cam toate filmele cu el imi plac. Nu-i doar frumos, dar joaca si senzational...
Il vezi in: Viso d'angelo (2011), Il peccato e la vergogna (2010), La vita promessa (2018), L'onore e il rispetto, Rodolfo Valentino - La leggenda, Caldo criminale, Non è stato Mio figlio (2016),

Alte filme & seriale faine:

Ultimul Paradiso (2020)
L'amore e la guerra/ Iubire in război (2007)
Scrisori din insula Guernsey/ The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society (2018)
Il paradiso delle signore (2015-)
Scusa ma ti voglio sposare (2010), Romanzo Famigliari (2018- ), El Final del Paraíso (2019-), Elisa di Rivonbrosa (2003)→ La Figlia di Elisa - Ritorno a Rivombrosa (2007), Le Migliori (), Il Giovane Montalbano (); I predatori (2020), Incompreso (1998), Martin Eden (2019),Fantaghirò (miniserie super, e fantastic), Guida romantica a posti perduti (2020), El Internado (2007), Sorellina e il principe del sogno (1996), Diavoli/Devils (2020-), Passeggeri notturni (2019), 18 regali (2020), Luna Nera (2020-), Sul più bello (2020), Suburra (2015) Cinema Paradiso (1988), Capri (2006-), Furore: Il vento della speranza (2014-), La Riviere Esperance (1995), Scusa ma ti chiamo amore (2008)

https://www.mymovies.it/serietv/2020/?country=italia
https://movieplayer.it/serietv/2020/?nazione=italiane

Ar mai fi filmele/serialele cu Raoul Bova, un alt actor drăguț.

| leiapasalbatica explică (pentru floresdemayo):

Mersismug
dar imi poti zice unde pot sa le vad online cu subtitrare in romana sau engleza? pentru ca multe nu le pot gasi.

2 răspunsuri:
| tonyc7 a răspuns:

Bycicle Thieves, La Dolce Vita, Roma citta apperto, Malena, etc.