| missmarvel a întrebat:

In ultimul timp m-am uitat destul de des la desene fiindca pur si simplu imi era dor. si mi-am adus aminte de un desen care se difuza inainte pe minimax. Era cu o fetita care locuia intr-un parc cu veverita ei. Si imi aduc aminte ca o chema Tuppu sau ceva asemanator. Totusi cand am cautat pe internet nu am gasit nimic. Stie cineva cum ii zicea serialului? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Tupu era cu fata aia cu par roscat si mare, care se imprieteneste cu baiatul primarului din New York.
Se numea Toupou (Tupu).

1 răspuns:
| ionut7x7 a răspuns:

Ai aici este primul raspunshttp://www.tpu.ro/......u-cel-mai/
FUNDA**