| raMLesS a întrebat:

Salutare oameni buni si nebuni dar mai mult nebuni laughing Voi la ce seriale va uitati? Care sunt serialele voastre preferate? Ce-mi recomandati?

21 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Peaky blinders
Sherlock
Friends

| zăGhost a răspuns:

Lie to me, Mindhunter, Black Mirror, Hannibal, Elementary, Californication.

| faramatania a răspuns:

Altered Carbon, The Alienist, Banshee, Lost, Gotham, GoT, The Crown, Big Little Lies, Mosaic, Into The Badlands, Sense8, Black Mirror, Philip K. Dick’s Electric Dreams, Incorporated, Hard Sun, Pure (2017-),Frequency,True Detective, The Killing, The Shield, The Sopranos, Californication, Weeds, Lilyhammer, Power, Mad Dogs, The Night Manager, Mozart In The Jungle, Westworld, The Night Of, The Divide (2014),The Young Pope, Taboo, The Magicians, Damien, Second Chance, Blood & Oil, Wicked City, TWD, The Shannara Chronicles, Stranger Things, Eyewitness, The OA, 3%, The 100, Beyond, Riverdale, Emerald City, Dig, Legion, 13 Reasons Why, Iron Fist, 24: Legacy, Dimension Four-Oh-Four 2017, Twin Peaks 2017, Ozark 2017, Riviera (mini-serie), Imposters, StartUp, Clique, Frontier, Gunpowde, The Man In The High Castle, Comrade Detective, Gypsy, Mr. Mercedes, Disjointed, McMafia, The End Of The F***ing World, Wrecked (2016),Castle Rock, Dark, Guilt, London Spy (2015/mini-serie),Animal Kingdom, Requiem, Siren

| Sn4k3 a răspuns:

Lost
Suits
Game of Thrones
Supernatural
The Mentalist
Lucifer
Daredevil/The Punisher
Narcos
Prison Break

| Geanin a răspuns:

Handmaid's Tale ma uit acum.
story of my life serailul asta

| raMLesS explică (pentru Geanin):

Geanin cf? love struck

| Geanin a răspuns (pentru raMLesS):

Nu stiu, totul e asa confuz de la o vreme, dar parca toate capata un inteles...
dar tu?

| raMLesS explică (pentru Geanin):

Eu bine pa.

| CleanHeart a răspuns:

Dr. House
il recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Riverdale
The Vampire Diaries
13 Reasons Why
Lucifer
Pretty Little Liars

| raMLesS explică (pentru anonim_4396):

Cum e Lucifer si Riverdale? Despre ce e Riverdale ca tot aud intr-una de el,

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Riverdale e despre niste studenti care incep un nou an scolar, orașul încă se rotește după moartea tragica a lui Jason Blossom, o fata de acolo pe nume Archie decide sa isi urmezi o cariera in muzica iar Cheryl Blossom (fratele baiatul care a murit) cauzeaza tot felul de probleme
Uită-te la cateva episoade vei înțelege mai bine kiss

Iar in Lucifer este vorba despre Lucifer laughing care a lăsat Iadul să ia o viata pe Pământ. Când un prieten de-al lui este ucis, Lucifer se alătura forțelor cu partea bună a legii pentru a descoperi cine sunt făptașii și pentru a le da ceea ce merită pe bună dreptate.Adica sa se răzbune :-)

Sper ca ti-am fost de ajutor. Noapte bună! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit doar la anime series

| DeathOfDreams a răspuns:

Sons of Anarchy, The 100, Lost, Supernatural, the Mentalist.

| raMLesS explică (pentru DeathOfDreams):

Ai vazut Supernatural? Awesome love struck

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

The walking dead.

Cel mai genial serial big grin

| Justlikeme2 a răspuns:

Heroes, Riverdale, Vikings, Game of thrones, Comisarul Rex.

| AbominableBride a răspuns:

In principal lie to me, daca vrei sa si ramai cu ceva dupa zecile de ore de privit (sherlock holmes e minunat). cauta seriale care sa te ajute cu ceva, orice.

| Iulia2005 a răspuns:

Serialul turcesc "Stadiul Relației Complicat","Dragoste infinita","Pariu cu viata + O noua viata"

| Gabriel_Alexandru_1994_mW3L a răspuns:

Lucifer, Flash, Arrow, DC Lgends Of Tomorrow, Teen Wolf ( Recomand cu placere )

| Nicoleta_Tudor_1975_qJhH a răspuns:

Mie imi plac foarte multe serialele politiste si le urmaresc cu placere cand am timp.Iti dau cateva exemple de seriale pe care le-am vazut:Law&Order:Special Victims Unit; Law&Order:Criminal Intent; The Closer; CSI New York; Monk; Bones; Major Crimes; The Mentalist; Rizzoli&Isles; Shades Of Blue; Blindspot etc.