| AndrP a întrebat:

Presupun că majoritatea stiti desenul acela din copilarie, mai exact "Laboratorul lui Dexter".
Eh, chestia e ca mie mi-a placut atat de tare un episod din acest desen incat mi-as dori sa-l revad cu drag. In episodul ala era vorba despre tatal lui Dexter care se oprise la un popas cu familia si a facut skandenberg cu un grasan si Dexter îi făcuse un brat robotic. In fine ceva de genul. Mi-l puteti gasi si mie va rog?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa va instalati add block si pe telefon broswerul add block, recomand instalarea extensei OpenVideo FastStream scapi de reclame, nu se mai blocheaza

| RAY a răspuns:

Serialul se descarca cu https://www.internetdownloadmanager.com/

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.netflix.com/Kids
aici aveti tot felul de seriale, evitati pirateria

| PumpkinDoll a răspuns:

''Sunca de purcel si brat de otel'' asa se numea.Nu pot sa-ti dau link pentru ca-mi merge netul foarte prost.

| Glav a răspuns:

Salut, este sezonul 2 episodul 3.
Funda?