| COSTEL43 a întrebat:

Salutare prieteni TPU. Știți cumva titlul filmului despre un hot de buzunare și este implicat într-un atentat cu bombă pus de o tânără? Mulțumesc frumos pentru un răspuns.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Este cumva acest film?

The Take/Bastille Day (2016)

1 răspuns:
| 222alexx111 a răspuns:

Titlul filmului pe care-l descrii pare să fie "Focus" (2015), în care personajul principal, interpretat de Will Smith, este un hoț de buzunare experimentat. În film, el se implică într-o relație complicată cu o tânără pe nume Jess (interpretată de Margot Robbie), care se dovedește a fi mult mai mult decât pare la început. Nu este implicată direct într-un atentat cu bombă, dar filmul prezintă o serie de evenimente și înșelăciuni complexe în care acești doi protagoniști sunt implicați. Dacă este acesta filmul pe care-l cauți, sper să te bucuri să-l revezi sau să-l descoperi pentru prima dată!