| YoNuuT a întrebat:

Revin cu un film de care am mai intrebat acum cateva luni bune. Este vorba despre o femeie care sta singura in apartamentul ei, la parter, iar in apartament are o incapere mare unde picteaza si sculpteaza chestii si una chiar urma sa o vanda. Apoi un tip se indragosteste de femeia asta, dar mai apoi face dragoste cu o vecina bruneta de`a ei, dupa care el o lasa pe bruneta asta, se intoarce la femeia care statea singura in apartament, iar bruneta da foc la apartament. Asta e tot ce imi amintesc Multumesc anticipat

1 răspuns:
| suntsuper a răspuns:

Ar putea fi asta Door on the Left as You Leave the Elevator (1988)?