| passarisMB a întrebat:

Salutare si Craciun Fericit tuturor! am si eu o intrebare:este vorba despre un film cu un japonez chelios care-i spuneau aia ca e cel ales.la un moment dat se batea cu o vaca(lupte gen matrix). el cauta sa se razbune pe cei care i-au omorat parintii cand era mic. avea si ceva puteri supranaturale si de aceea ii spunea "cel ales". Deci cum se numea filmul?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Noah asta si eu vreau sa il vad... cum dracu sa te bati cu vaca? Ii dai la uger ca sa o pui la pamant?

| passarisMB explică (pentru rutanklan):

Da. vaca avea si ea puteri.si pentru ca cel ales sa ajunga la cel care i-a omorat parintii trebuia sa treaca si de acea vaca.si da, vaca il ataca cu lapte din uger si el se ferea gen matrix big grin

| rutanklan a răspuns (pentru passarisMB):

AWESOME! de ce se ferea de laptele din uger? avea intoleranta la lactoza?

| passarisMB explică (pentru rutanklan):

rolling on the floor) il ranea daca il atingea, gen gloante.