| chariz a întrebat:

Salutare,

Stie cineva cum se numeste filmul din clipul de mai jos? Daca exista vreun film. multumesc

http://www.youtube.com/watch?v=RkZkekS8NQU&feature=relat ed

3 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Din ce s-ar zice pe acolo e videoclipul melodiei, dar iti recomand altceva cauta frumos pe google Era-Ameno official video si te convingi daca este videoclipul sau nu happy

| chariz explică (pentru kaTTsu):

Sunt diferite clipurile..cred si eu ca e cel oficial. Ar fi prea frumos sa fie film... o sa mai caut mersi

| kaTTsu a răspuns (pentru chariz):

Pai, efecte bune, tipa buna, armuri cu un design epic, nu e cam evident ca ar fi pe un buget de 4 minute? xD