| Manuel86 a întrebat:

Salutare.
Stie cineva daca anul asta o sa se dea "Singur acasa"?
Si pe ce program?
Multumesc mult!

23 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

E în fiecare an pe ProTV

| ReddY25 a răspuns (pentru ReddY25):

Sau Antena 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe protv si hbo. Il gaseti si pe net daca il cauti.

| Manuel86 explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta, ca este pe net dar parca altfel simti ca se apropie Craciunul cand se da la tv.
Are alt farmec!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A devenit o tradiție sa îl difuzeze în fiecare an! Îl va da pe ProTv

| timidu89 a răspuns:

Imposibil sa nu fie difuzat! Pentru romani e clasic deja. Nu iti pot spune sigur, dar pe protv sau antena1. Anul trecut a fost pe anena parca

| Dragobeta a răspuns:

Au inlocuit Bonanza cu Singur acasa?

| Dragobeta a răspuns:

Uite aici si bucura-te:
https://www.protv.ro/......-decembrie
Toate trei.

| Manuel86 explică (pentru Dragobeta):

Vai, ce dragut din partea ta! Multumsc dar care toate 3 ca sunt numai 2!?

| Dragobeta a răspuns (pentru Manuel86):

Oate trei filmele. Nu ai citit atent.

| Manuel86 explică (pentru Dragobeta):

Nu sunt "oate" 3! Pe 16 este prima parte si pe 23 a 2-a parte, "pierdut in New York.

| Dragobeta a răspuns (pentru Manuel86):

Na! Nu am bagat bine degetul pe T.
Singur acasa 2 nu e alt film? Daca e partea a doua, scuze!
Si te po

| Manuel86 explică (pentru Dragobeta):

Vezi ca m-ai informat gresit!?
Au inceput sa dea si spotul, pe 16 si 23!

| Dragobeta a răspuns (pentru Manuel86):

Tu ai citit articolul din link-ul pe care ti l-am dat? Sa-ti raspund cu "vezi ca esti analfabet"?

| Manuel86 explică (pentru Dragobeta):

Scuze ca iti spun dar dupa ce ca esti prost, nai si semnalizezi! Uite, din ce mi-ai trimis: "Românii nu pot spune „Crăciun" fără să se gândească la întreaga familie adunată în fața televizorului, așteptând filmele din seria „Singur Acasă", la PRO TV. Pe 16, respectiv 23 decembrie, postul de televiziune aduce spiritul sărbătorilor de iarnă cu cele mai îndrăgite filme: Singur Acasă (Home Alone) și Singur Acasă 2: Pierdut în New York (Home Alone 2: Lost in New York).

Sursă: https://www.protv.ro/......-decembrie

| Dragobeta a răspuns (pentru Manuel86):

Cred ca te-ai uitat in oglina cand ai scris. Nu citesti ce-ti trimit si ma faci prost. Ce vrei mai mult?

| Manuel86 explică (pentru Dragobeta):

Decat sa comentezi aiurea, mai si bine ai citi cu atentie ce mi-ai trimis si o sa-ti dai seama cat de prost esti!

| Manuel86 explică (pentru Dragobeta):

Ti-am pus aici, clar pragraful in care se specifica, numai primele doua si asta din ce mi-ai trimis.
Ce vrei mai mult? Sa-ti desenez? Ca sa-ti dai seama ca esti prost!

| Dragobeta a răspuns (pentru Manuel86):

A, esti analfabet! Spune asa, baiete.

| Manuel86 explică (pentru Dragobeta):

Mai de ce ma faci sa ma repet? Dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi! Si semnalizezi, nu gluma!
Du-te si citeste articolul pe care mi l-ai trimis!
Sau poate ca nu ai invatat sa citesti si de fapt, tu esti ala analfabet!

| Dragobeta a răspuns (pentru Manuel86):

Tu ai citit articolul ala? Sau tu esti cel care nu stii sa citesti. Sau citesti si nu intelegi. Nici nu intelegi sa te opresti. Ti-ai gasit prostul cu care sa te certi. Foarte bine, ca deja te raportasem.

| Manuel86 explică (pentru Dragobeta):

Normal ca stiu sa citesc si-ti recomand sa citesti si tu articolul.
Asta in caz ca stii sa citesti!

| ZappyTv69 a răspuns:

Buna!

În fiecare an îl da, nicio șansă să nu-l dea și acum!

Pe Antena, ce mai probabil săptămâna viitoare.