| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, sunt destul de confuz in privire la ceva si nu prea vreau sa ma uit pe altundeva sa aflu mai mult decat raspunsul ca o sa se strice pofta cu care ma uit.
In Naruto Shonen Jump, Pain apare sau doar in Shippuden? Si in Naruto Shonen Jump Naruto mai crește sau ramane la aceeasi vârstă? (Sunt la ep 107 Naruto shonen jump). Si inca ceva, tot in Shonen Jump apare si Rin si scena cand e ucisă de Kakashi?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Rin moare în Naruto Shippūden # 345
Pain apare prima oară în Naruto Shippūden # 128
În Naruto Shippūden, Naruto are cam 15-17 ani, în timp ce-n Shōnen Jump are cam 12-13