| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, din cate am înțeles Naruto Shippuden e mult mai interesant decat Naruto (shonen jump), as pierde ceva foarte important daca as trece acum la Naruto Shippuden? Am ramas la ep 107 Naruto (shonen jump)

6 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Ceva știe, că altfel nu întreba.

| Plato a răspuns:

Eu zic sa le vezi pe toate, ca nu te grabeste nimeni, doar e o placer, nu? E mai bine asa, crede-ma.

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Da, dar sunt cateva secvențe care nu știu daca sunt in naruto shenon jump, de exemplu:
- Rin apare in Naruto Shonen sau in Shippuden?
-Pain apare in Naruto Shonen sau Shippuden?

| Raven a răspuns (pentru anonim_4396):

Rin apare prima oară în Naruto: Shippūden #119
http://naruto.fandom.com/wiki/Rin_Nohara
Pain apare prima oară în Naruto: Shippūden #128
http://naruto.fandom.com/wiki/Nagato

| WeebGodAkane a răspuns:

Pentru un storyline clar trebuie sa vezi naruto de la inceput, apoi Shippuden, daca nu rezisti sa vezi naruto, atunci la naruto Shippuden n-ai nici-o sansa...

| andrei923 a răspuns:

Naruto Shippuden?