| Dalelya a întrebat:

Am vazut un film acum cateva luni dar nu mai stiu cum se numeste si vreau sa il revad!
Va rog sa nu radeti!
Este gen comedie medievala vulgara.
La inceputul filmului sunt 2 insi care se saruta gen gay.
Pe parcursul filmului un personaj omoara un Rinocerb ceva de genul asta si neputand sa ii taie cornul ia taiat penisul si l-a pus la gat drept trofeu.
In film mai apare un pitic fara penis.
Trebui sa fie cineva care l-a vazut sigur, atat imi aduc aminte.
Va rog frumos dau funda la cine ma ajuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu numele filmului, dar probabil te simti mai bine ca nu voi rade tongue Nu e nimic de raswinking. Eu sunt pervers, si recunosc laughing Fiecare cu placerile lui tongue