| Radu_Adi_1997 a întrebat:

Mai demult am văzut un film pe care aș vrea să-l revăd, dar nu știu cum se numește sad. Era comedie și nu foarte nou. Povestea avea la bază un jaf la un muzeu (o uriașă panză) și spărgătorii aveau o echipă formată din 5 oameni, cred. La finalul filmului unul din ei, un pitic, trece și rupe fix pânza dorită. Dau funda, please help. sad

3 răspunsuri:
| Feyenooord666666 a răspuns:

Era cumva cu Jason Statham?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Fix asta mi-a trecut si mie prin cap si m-am gandit la Expendables rolling on the floor