| suraforever a întrebat:

Salutare...TPU... As dori un film cu descrierea ceva de genu va rog frumos:
Sot si sotie Sotul isi inseala sotia cu nevasta unui prieten de a-l sotiei
Prietenul sotiei lui ii pune cateva teste in care ii da sa faca de ce se teme el cel mai mult, ca exemplu Sa stea pe o cladire foarte inalta unde lui ii e foarte frica de inaltime, ii da o cutie goala in care zice ca are nu stiu ce si sa o duca undeva, in final ii da o misiune sa ii omoare sotia lui adica amanta lui.
Stie cineva va rog urgent Fundita... Multumesc

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Butterfly on a Wheel-Jocul terorii, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=PIaq3NWWowA