| Peachy a întrebat:

Cum sunt barbatii varsator? (nu vreau copy-paste dupa e-astrolog sau mai stiu eu ce site) Vreau pareri personale, opinii...

Răspuns Câştigător
| AstroAlex59 a răspuns:

Amandoi Varsatori, deci Uranus+URANUS rezulata multa, iubire, excentircitate. Pasinunea nu se va stinge niciodata deoarece amandoi sunteti inventivi astfel puteti intretine iubirea. De obicei cauza multor despartirii este monotonia dar la voi nici nu se pune problema de asa ceva. A i grija ca masculul Varsator este predispus sa incerce lucruri noi deci ar fi posibil sa aiba si alte aventuri. De obicei cand se afla intr-o relatie apleaza doar la aventuri, nu la relatii paralele. Adesea poate devenii gelos. De recomandat este sa evitati certurile Varsatorul fiind impulsiv poate lua decizii pripite.

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Numai crede în prostii. Fiecare bărbat este unic în felul lui. Nu zodia te face special!

| AstroAlex59 a răspuns:

Tu ce zodie esti ca sa fie cat mai exacte expicatiile.

| Peachy explică (pentru AstroAlex59):

Varsatoare:d

| Peachy explică (pentru AstroAlex59):

Hmmm interesant, cred ca amandoi suntem doua firi libertine si ne place tot ce este nou si "straluceste" : ) ). Ce imi mai poti spune despre varsator? Este mai degraba un iubit fidel sau un amant perfect?

| AstroAlex59 a răspuns (pentru Peachy):

Mai degraba un amant perfect, deaorece Varsatorul stie sa isi ascunda foarte bine prostioarele. Iubirea tine ce tine dupa ce apare ceva nou care ii starneste intersesul oraganul sexual devine coordonatorul principal, dar dupa ce realizeza greseala ascunde atat de bine detaliile si joaca un rol impecabil incat cu greu iti tradeaza escapadele. De obicei el este initiatorul unei relatii fie de ceva timp fie de o singura noapte. Atentie nu toti versatorii sunt la fel depinde foarte mult harta astroologica a fiecaruia care arata repartitia planetelor in casele cerului la monetul nasterii nativului. Da 55% din Varsatori cam asa sunt: multilaterali laughing

| AstroAlex59 a răspuns (pentru Peachy):

Amandoi Varsatori, deci Uranus+URANUS rezulata multa, iubire, excentircitate. Pasinunea nu se va stinge niciodata deoarece amandoi sunteti inventivi astfel puteti intretine iubirea. De obicei cauza multor despartirii este monotonia dar la voi nici nu se pune problema de asa ceva. A i grija ca masculul Varsator este predispus sa incerce lucruri noi deci ar fi posibil sa aiba si alte aventuri. De obicei cand se afla intr-o relatie apleaza doar la aventuri, nu la relatii paralele. Adesea poate devenii gelos. De recomandat este sa evitati certurile Varsatorul fiind impulsiv poate lua decizii pripite.

| SyndicateX a răspuns:

Chestia asta cu zodiile e o prostie.

| HeadUpAndSmile a răspuns:

Chiar m-ai nimerit cu vărsătorii.
Pai sunt persoane sensibile şi romantice, însă nu îşi arată această laturi decât unor anumite persoane şi asta destul de rar.
Le place să îşi facă mulţi prieteni şi au o încredere oarbă în unele persoane.
Dacă se îndrăgostesc ese de-a binele şi dureză ceva timp până uită, sau poate chiar nu uită deloc.
PS: nu sunt vărsător.hee hee big grin

| HeadUpAndSmile a răspuns (pentru HeadUpAndSmile):

Latură * este* scuzaţi greşelile, însă " graba strică treaba "

| Peachy explică (pentru HeadUpAndSmile):

Mare dreptatebig grin