| Florin15VL a întrebat:

Salutare TPU
caut de cv timp un serial cu niste calugari shaolin difuzat acum 2 sau 3 ani pe antena1 si nu mai stiu cum se numeste,in film e vorba de niste calugari care sunt atacati de niste soldati pentru ca ascundeau o fata(nu prea imi mai aduc bine aminte prea multe detalii), asa ca cine are idei despre ce e vorba il rog foarte mult sa-si spuna parerea.raspunsul corect primeste fundita.multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Shaolin kung fu

| Florin15VL explică (pentru danielaxyz):

Cred ca asta e serialul pe care il caut, dar ai putea sa-mi dai si un link cv de unde sa-l pot vedea ca eu am cautat si nu am gasit...