| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Acum cativa ani am urmarit un film horror care mi-a palcut foarte mult insa nu mai stiu cum se numeste
Era vorba despre un baiat care in liceu era bataia de joc a colegilor sai. Dupa un timp el hotaraste sa ii omoare pe toti cei care si-au batut joc de el.Imi aduc aminte ca pe o fata a urmarit-o pana la morga, iar aceasta s-a ascuns acolo.Asta e tot ce imi amintesc

Ar putea cineva sa imi spuna cum se numeste filmul, daca stie?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu sunt foarte sigur dar cred ca vorbesti despre "Slaughter High" (un film cam vechi ce-i drept), se potriveste descrierii tale.

| ValyMT2 a răspuns:

Sigur e Slaughter High