| RockstarGms a întrebat:

Mai demult m-am uitat la Breaking Bad, insa din lipsa timpului am renunțat. Acum doresc sa ma reapuc, însă nu știu unde am rămas. Ultimul lucru pe care mi-l amintesc este despre partenerul lui "Heinsenberg" ca era la dezintoxicare după ce a murit iubita lui. Îmi puteți spune cam in ce episod, sau măcar ce sezon s-a întâmplat asta? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Nita_Alin_2002 a răspuns:

La sfaristul sezonului 2 ultimele 2 episoade cred ca te referi, cand era Jesse la dezintoxicare.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recunoaste, nu din lipsa timpului ai renuntat.
ci pentru ca nu atrage din prima si este plictisitor, dar ai bagat-o pe aia cu timpul pentru ca nu ai curaj sa spui cat e de naspa, datorita notorietatii sale exagerate.

| VladyXR a răspuns:

Season 1, Episode 6: Crazy Handful of Nothin'

| RockstarGms explică (pentru VladyXR):

Nu are cum. Am văzut mult mai mult. Deja află că nu mai are cancer.

| Skippy223 a răspuns (pentru RockstarGms):

Ala e sezonul 2, cand Walter afla de remisie. Verifica episodul 2 recomandat de Alin happy