| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, sambata merg cu o fata in oras si ma gandeam sa ma uit cu ea la un film in masina, sa fie ceva romantic, momentan nu sunt cu acea fata impreuna dar da semne ca simte ceva pentru mine, vreau niste recomandari de filme, romance cu drama, romance, ea este o fata super romantica si chiar nu stiu la ce film sa ne uitam, ma gandeam ca in timpul filmului sa ii fac propunerea daca doreste sa avem o relatie.
Va multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Romantic in masina?
Mai baiete, ai notiuni tare ciudate....despre ce isneamna romantic.
Romantic este la o cabana la munte, nu in masina.
lasa naibii masina ca nu-i importanta in relatia cu fata, cu implicarea ta personala, iesitul afara, mai ales daca sunt primele intalniri unde etrebuie sa arati caai bun simt a inviti fata la o cafea, ciocolata feirnbinte sau pizza.

| sierra1 a răspuns:

"cu o fata in oras si ma gandeam sa ma uit cu ea la un film in masina"

nu fii calic, mergeți măcar la un mall la un multiplex/cinema

| TheDRagonsZ a răspuns (pentru sierra1):

Nu sunt calic, ea mi-a propus sa facem asta?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mie imi pare ciudat sa ma uit in masina la un film. Probabil vrea sex daca ea a propus asta. Alegeti filmul impreuna ca poate iti dam o idee si ea a vazut deja filmul acela.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cinci pași de tine, mi se pare un film foarte romantic, am și plâns puțin la el.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

The Lord of the rings cred ca e bun pentru cum ai descris-o

| Floryn04 a răspuns:

Cu tupeu frate....fortza?