| QuadruplePersonality a întrebat:

Bunaa, am nevoie urgenta de maestri in filmebatting eyelashes.
Una dintre prietenele mele s-a despartit de iubitul ei astazi. Maine, impreuna cu inca alte 3 fete, vrem sa ne uitam la filme. Am ales deja o comedie buna, despre cat de porci sunt uneori baietii, un film de groaza, si imi mai trebuie si o drama romantica. Ideea ar fi sa incepem sa plangem toate. Deci am nevoie de un film romantic trist la care sa te bufneasca efectiv plansul, dar nu numai la sfarsit, mai des devil.
Nu am nevoie de link pentru download, ma descurc eu >:, nu va complicati. Dati'mi macar un titlu. Mersii kiss

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai Tristan si Isolda, e romantic.
The last song mi s-a parut chiar trist.
Greta dar se termina cu bine.
Cruel Intensions dar e mai... obscen ca sa zic asalaughing
Remember me-mi-au dat doar lacrimilelaughing
a walk to remember
sper sa te ajute:*

14 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Buna.
Uite niste filme foaaaaaarte romantice laughing
PS:I love you
A walk to remember
Dear John
The last song
Letters to Juliet

| Radioactive a răspuns:

Eu am inceput sa plang la filmul "La rascruce de vanturi" din 2009. S-a terminat la ora 1 noaptea cand l-am vazut eu pe TVR2 parca si a venit taat sa imi spuna sa ma duc la culcare. Eu boceam de nu ma mai opream!

| QuadruplePersonality explică:

@nicoletalavinia14

Ti'am dat fundita pentru Remember Me. A fost cel mai oribil sfarsit pe care l'am vazut vreodata sadsad. Am plans ca o vaca straight face

| yumeee a răspuns:

Cum adica ai plâns ca o vacă?
Vacile nu plâng!
Nu mai folosiţi vacile în contexte miştocare! phbbbbt

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru yumeee):

Asta urma sa spun si eu, dar acum ca ai spus-o tu cu mult inaintea mea, tot ce voi spune este: da, ai mare dreptate, nu-i corect!

| Georgianaax a răspuns:

DA, voi de Titanic n'ati auzit, cel mai celebru film sad

| Grimalkin a răspuns:

Hm, pentru drama romantica incearca Koizora, e japonez si e epic. Imi dadeau lacrimile numai cand ii auzeam numele puppy dog eyes

| thepunusher a răspuns:

If only

| Nykwtza a răspuns:

An Education sau Adam (di Dragoste)
Final Destination 4 (3-D) (de groaza)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember sau the notebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Swept away cu Maddona pe o insula...

| Amilo a răspuns:

Oameni buni cum puteti uita de cel mai bun film care a fost scos dintr-o intamplare reala?

acel film este TITANIC era sa plang la filmu ala desi sunt baiat si am 17 ani. Enjoywinking

| phantom7 a răspuns (pentru Amilo):

Hachiko a dog's tale uitete si mai vorbim

| AndreiPirlo a răspuns:

The last song