| leaveyou2000 a întrebat:

Salutare TPU si Hristos a Inviat! Caut si eu un serial mai vechi difuzat cam acu un an pe Kanal D. Era un serial portughez, era un serial de familie si semana gen "La bloc". Chestia e ca nu-mi amintesc titlul, adica stiu ca ii zicea ceva cu: "Familia...". Deci in concluzie, nu stiu cum se numea familia.Multumesc anticipat celui care ma ajuta si dau si FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Adriana_1090 a răspuns:

Vacanta mare! dar e serial romanesc asta, cel mai probabil nu stiu despre ce film vorbesti.

1 răspuns:
| leaveyou2000 explică:

Am gasit...ii zice familia Serrano si era serial spaniol. Oricum mersi pentru asta Adriana primesti o FUNDA:X!