| cornelmyo a întrebat:

Era o data un serial de comedie romanesc pe kanal d cu fosti costel americanu nea popa de la bloc dar numai stiu cum se numea cine ma poate ajuta?

10 răspunsuri:
| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

...La bloc se numea serialullove struck plzz Funditaahappy!

| Justdreams a răspuns:

"GAŞCA" se numea! funda plzz(sper ca te-am ajutat)!

| Cosmin_Matey_1999 a răspuns (pentru Justdreams):

Si cum il gasesc si eu pe youtube? ca daca scriu gasca nu-mi apare

| gabi1198 a răspuns:

Serialul se numea Gasca : Costel(Dragos Mostenescu), Americanu(Emil Mitrache), Popo(Tudorel Filimon)laughingwinking

| Cosmin_Matey_1999 a răspuns (pentru gabi1198):

Si cum il caut si eu pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bloc.

| KimSooMin a răspuns:

Se numea atestat la domiciliu [funda? ]

| KimSooMin a răspuns:

La bloc era atunci cand serialul era difuzat pe pro tv sau prima pe kanal d se numea arestat la domiciliu

| cosssmin a răspuns:

Gascawinking

| mircea12 a răspuns:

Serialul se numea *La Bloc*happy