| Alecu_Christian_1994 a întrebat:

Sper sa gasesc ajutor aici.
O sa explic pe scurt filmul:
Un tanar intra la inchisoare, intalneste unul mai smecher, pun la cale un plan, tanarul iese, apoi vine dupa ceva timp si il ajuta si pe celalat sa evadeze. Supa asta incepe adevarata actiune! Pustiul viziteaza un penthouse mare si intalneste o fata a unui barosan, tipul care evadase cu ajutorul tanarului ii zice sa nu se bage pe ea ca or sa fie probleme, etc. ei isi fac o banda, dau o spargere intr-o fabrica de lingouri, apare tradare intre membrii de banda, etc.
Mai spre sfarsit, se cearta si cei 2 ( tanarul si cel care a fost ajutat sa iasa din inchisoare de primul) si acesta doreste sa ia toti banii. Apoi baiatul este luat ostatic pe un vapor si apare fata, aceasta ii spune sa ii dea drumul, deoarece ea era de fapt in posesia banilor pe care tanarul i-a trimis, etc.
La sfarsit se face partajul, el se duce sa isi spele hainele si este prins in spalatorie deoarece o femeie il da in primire pentru ca era dat in urmarire generala.
Puscariasul ii zice ca cimpanzeii sunt pe cale de disparitie, iar la sfarsit, in puscarie primeste o poza cu acea fata de la penthouse gravida si alaturi un mesaj in care zice: cimpanzeii nu sunt pe cale de disparitie!
Sper sa imi spuneti cum se numeste, va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Son of a Gun (2014)
https://www.youtube.com/watch?v=JgR7X7sO8R8

| Alecu_Christian_1994 explică (pentru Raven):

Multumesc mult frate! Iti sunt foarte recunoscator, iubesc filmul asta, multumesc din suflet!

| Raven a răspuns (pentru Alecu_Christian_1994):

Cu plăcere!