| Mariusica369 a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu un film in format rmvb si am 2 subtitrari pentru el. Pentru jumate din film am incarcat prima subtitrare dar dupa aia nu merge sa o pun pe cealalta.Cum fac sa "unesc"cele 2 subtitrari sau sa impart cumva filmul. Pe subtitrare scrie CD1 respecticv CD2.Va multumesc!

1 răspuns:
| noncod a răspuns:

Incearca sa tragi pe un disc jumatate din film si sa-i pui prima subtitrare apoi trage cealalta jumatate si pune-i a doua subtitrare.