| InfinityIsTheLimit a întrebat:

cum pot pune 2 subtitrari la un film? Stiti ca sunt filmele alea pe 2 cd..cd1 are o subtitrare si cd2 alta..doar prima subtitrare merge atat.

3 răspunsuri:
| LiviuCristy a răspuns:

Iti trebuie un editor de subtitrari sa faci asta si apoi il combini la lungimea filmului ( cauta pe google ) dar sa stii ca ai mult de munca cu aranjarea subtitrarii la voce

| eddie20 a răspuns:

Deschide cd2 in bsplayer si trage subtitrarea pe fereastra filmului.

| InfinityIsTheLimit explică (pentru eddie20):

Sczbig grin filmul e intreg dar nu gasesc subtitrarea intreaga.