| ŁøRik a întrebat:

Salutare tuturor! Sunt o mare fană a filmelor (evident, doar să le privesc)! Am o întrebare pentru voi. Cine mi-ar putea recomanda nişte filme asemănătoare cu,, Trust" (un film cu adevărat impresionant)? Aştept cu nerăbdare răspunsurile...(=

Răspuns Câştigător
| Skm a răspuns:

„After life", „Never let me go" sunt filme cu adevărat impresionantehappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Shawshank Redemption 1994
The Green Mile 1999
Forrest Gump 1994
Intouchables 2011
August Rush 2007
etc
www.cinemagia.ro

| ŁøRik explică:

Mersi foarte mult*)
Le voi privi cu cea mai mare plăcere... (*-*)

| deeea_1471 a răspuns:

Buna!"seven pounds" sau "dream house"sunt cateva din filmele mele. Ce m. a atras la ele este mai ales ideea geniala.Cred ca o sa iti placa.pa-pa!