| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

Salutare tuturor! Vreau sa-mi recomandati niste filme din care pot invata ceva si care imi vor "șlefui" putin caracterul.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Elephant Man (1980).

| Sn4k3 a răspuns:

Never Back Down 1, 2
Southpaw
300 1,2
Forever Strong
Si seriale :
Supernatural
Rush. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psycho, shame 2011, through a glass darkly, the emigrants '71, angels of sin '43, philadelphia, clean shaven, martin 77, kes, my son my son what have we done

| Pardelian a răspuns:

The godfather, gladiatorul

| katerina16 a răspuns:

Agentul 47, U.N.C.L.E-filme
Si seriale, ti-as recomanda Orphan Black sau Quantico-asta e nou, deci nu ai multe episoade. Poti vedea un trailer la fiecare si sper ca asta ar insemna SA INVETI CEVA de la actiunea dintr-un film.