| StasN9 a întrebat:

Va rog enorm dati mi idee de niste filme horror sau thriller, dar nu ori si carehappy as vrea cam asa gen sa fie in film ca un fel de joc astfel sa fie omoriti cite unul sau sa se joace dea v-ati ascunselea. poate sa fie si filme cu final neasteptat ...varog mult asa gen de film sa fie nu dati o lista intreaga de filme caci va fi in zadar
Funda + vot

4 răspunsuri:
| Georgianaax a răspuns:

"stay alive" e exact ce-ti trebuie laughing.

| Daria461 a răspuns:

Stiu unul perfect pentru tine,, Grave Encouners" sunt omorati cate unul si se termina foarte ciudat

| delia2002 a răspuns:

Eu iti voi da cateva filme, dar sper sa nu te ingrozesti:p. he grouge, the ring, the exorcist, blade si mai e unul care nu e de groaza este amurg... sper sa-ti placa.

| uratul00 a răspuns:

Saw (I-VIII)