| StasN9 a întrebat:

Va rog enorm dati mi idee de niste filme horror sau thriller, dar nu ori si care as vrea cam asa gen sa fie in film ca un fel de joc astfel sa fie omoriti cite unul sau sa se joace dea v-ati ascunselea. poate sa fie si filme cu final neasteptat ...varog mult asa gen de film sa fie nu dati o lista intreaga de filme caci va fi in zadar
Am vizionat :wrong turn toate 5 ..asa ca nu le puneti in lista

10 răspunsuri:
| cosminaelena99 a răspuns:

The mirst; SAW1, 2,3, 4,5(cred ca e exact ce iti trebuie); The grudge; the blair witch project...happy sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| M25M a răspuns:

Conform cerintei tale:
Identity
Sorority Row
Final Destination( pe mine m-a plictisit teribil insa se pliaza pe cerinta ta)
Seria Saw

| SuicideSilence a răspuns:

(de-a v-ati ascunselea) the maze http://www.cinemagia.ro/filme/the-maze-565141/

| Molecula a răspuns:

Daca vrei 1 cate 1 uita-te la venom (veninul)

| Georg13 a răspuns:

The Grunge(toate)
Saw(toate)
Sunt exact ce cauti tu happy

| Ionel221 a răspuns:

Esti de-a meu big grin
Si mie in plac filmele gen "vanatoare de oameni" si am cateva pentru tine:
1.Descent 1 si 2. super scarry big grin
2.Primal 2011
3.The ruins (iarasi fain)
4.The Mist
Astea-s in principal cele mai bune, poate am omis cateva ca si eu am vazut foarte multe si nu-mi mai aduc aminte. Sper ca te-am ajutat, bafta!

| NutellaNutella a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5 happy.

| Cocolinooo87 a răspuns:

Camera 1408 happy. Mirrors. The grudge.
Funda? big grin

| Asdfghjkl99 a răspuns:

Yeti si haunting of winchester house

| Akon_Catalin_1996 a răspuns:

Tekken - este gen mortal kombat...vezi nu takken ci tekken ca este si ala cu a dar este alt fel