| StasN9 a întrebat:

Va rog enorm dati mi idee de niste filme horror sau thriller, dar nu ori si care as vrea cam asa gen sa fie in film ca un fel de joc astfel sa fie omoriti cite unul sau sa se joace dea v-ati ascunselea. poate sa fie si filme cu final neasteptat ...varog mult asa gen de film sa fie nu dati o lista intreaga de filme caci va fi in zadar

Funda + vot

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Children
Wrong Turn 1, 2, 3, 4
Friday 13th
Nightmare on Elm Street
Saw
The Hills Run Red
Thr Haunted
Cam acestea! Mie mi-au placut toate...

| ioanamonica a răspuns:

Hit and run 2009 sau
orfana (cunoscut si orphan)

| mrBean008 a răspuns:

Wrong turn 4

| MeGustaTeGusta a răspuns:

Wrong turn ( 1, 2, 3, 4, 5), The hills have eyes, The cabin in the wood, House of wax,, Hide and seek (acestea sunt dupa cerintele tale ) Alte filme de groaza mai sunt Orphan (iti sugerez acest film), Tamara, Chucky, Saw, Mirrors (1, 2), The ring si cam atat. Sper ca ti-am fost de ajutor ( am vazut toate aceste filme )

| mmtmx a răspuns:

Buna!
Poti viziona:
1.The Grudge 1, 2, 3 ( Ti le recomand)
2. 13 Fantoms
3. The Ring 1, 2

Astea sunt singurele pe care le tin minte si care mi-au placut. :* Ti le recomand!
Succes!

| PufarinaRoz a răspuns:

Death note movie - partea 1
Death Note:The last name - Partea a 2-a

| RightPower a răspuns:

Camera 2404,, Craciun negru, The others. Cele mai bune filme pe care le poti vizita.Mai ales The others-Ceilalti este cel mai tare film pe care l-am vazum si indeplineste toate condittiile pe care le ceri.

| KillAllz a răspuns:

SAW este cel mai de groaza film in genul in care descrii tu happy toate partile app! Funda te rog? :X