| IulianGabi a întrebat:

Vreau și eu câteva seriale precum Hannibal sau Helix (ceva cu crime). Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Walking Dead, In The Flesh, Dexter, mai poți încerca The Killing

| IulianGabi explică (pentru faramatania):

Multumesc mult! Dexter pare foarte interesant, dar mai intai o sa ma uit la The Killing pentru ca am observat ca sunt doua personaje din serialele pe care le-am urmarit eu, Kacey Rohl(din Hannibal) si Billy Campbell(din Helix), si sunt sigur ca o sa fie ceva fantastic!

| faramatania a răspuns (pentru IulianGabi):

Da așa este, un serial foarte bun, vizionare plăcută și-ți mulțumesc și eu.

3 răspunsuri:
| StefanChriss a răspuns:

Incearca Sherlock Holmes? big grin