| GabiIancu2001 a întrebat:

Vreau sa ma pun sa vizionez un film, dar vreau ceva drama romance gen Titanic, A Walk to remember. Tin sa mentionez ca la titanic era cat pe aci sa imi dea o lacrimă, dar am rezistat. Vreau un film vechi ca alea sunt mai faine decat porcariile astea moderne, vreau un film care sa ma duca spre limita sensibilității, în genul Titanicului după cum am zis.Eu imi pregătesc un pahar de vin, astept sugestii! Multumesc!

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Miracle in cell NO.7 (2019) - Miracol in celula 7

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai terminat vinul?

Waterloo Bridge (1940), A Story Sadder Than Sadness / Seulpeumboda deo seulpeun Iyagi (2009), Autumn in New York (2000), Five Feet Apart. (2019), After.Life (2009), A Moment to Remember (2004), Always/ O-jik geu-dae-man (2011), Charlie St. Cloud (2010), Now Is Good (2012), What Dreams May Come (1998), keith (2008), Midnight Sun (2018), Bridges of Madison County (1995), Dream House (2011), Ghost (1990), Winter's Tale (2014), Meet Joe Black (1998)

| StrongHeart a răspuns:

Mie mi-a placut "Shawshank redemption".
Uite-te la el, e frumos, fain rau de tot.Sanatate!

| KR0NSTADT a răspuns:

The Fountain (2006).
Cred că este unul dintre cele mai bune filme.

| al0o0o0 a răspuns:

Twilight

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Trei metri deasupra cerului

| Vlaaad a răspuns:

Dacă ți-a plăcut Titanic sigur o să-ți placă și The Great Gatsby. Tot cu Leonardo Dicaprio happy