| mihaitzatheboss a întrebat:

Vreau si eu cate un top la fiecare gen de seriale! Noi si vechi....tot ce conteaza e sa fie foarte bune!

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

N-o sa-ti fac un top, deoarece dupa parerea mea toate sunt bune, dar voi face o lista.

The Blacklist, Supernatural, Breaking Bad, Prison Break, The Walking Dead, Fear The Walking Dead, LOST, Gotham, Black Sails, Southland, Sons of Anarchy, Game of Thrones, NCIS: Los Angeles, Narcos, Mr Robot, Z Nation

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/seriale-tv-pareri/
dai acolo pe fiecare categorie si da topul si pe categorie /an