| mihaitzatheboss a întrebat:

As dori si eu seriale care merita vazute, vechi si noi...nu conteaza(toate genurile atata timp cat sunt foarte bune)

Funda!;*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Transparent, Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex, Better Call Saul, Easy, Perfect Strangers, Orange Is the New Black...

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Suits
Banshee
Game of thrones
Breaking bad
Prison break
Gossip girl
Friends
The mentalist
Lie to me
Bates motel
2 broke girls
House of cards
Narcos

| iamprettybored a răspuns (pentru Adry05):

Cum ți se pare Bates Motel? Eu m-am lăsat după câteva episoade, nu-l mai suportam pe personajul principal.

| mihaitzatheboss explică (pentru Adry05):

Vazute! Ai si altceva?

| Adry05 a răspuns (pentru iamprettybored):

Pe bune? Eu l-am terminat, mi-a placut foarte mult. Chiar imi placea mult de Norman si-mi pare rau de starea lui ca era asa adorabil. laughing

| faramatania a răspuns:

Vezi aici chiar răspunsul tău, ai o listă impresionantă (copiată de peste tot) :))
https://www.tpu.ro/......mp-cat-au/

| LaraClarice a răspuns:

WestWorld, il vei indragi.
Lie to me
The men from the high castle
The black mirror
Mad men

| iamprettybored a răspuns:

Foarte bune... Păi ar fi:
Mr. Robot
Game of Thrones
Supernatural
Sherlock
Breaking Bad
Sense8
Stranger Things
Prison Break

și mai sunt.

| mihaitzatheboss explică (pentru iamprettybored):

Mai spune, te rog! Pe astea le-am vazut!

| iamprettybored a răspuns (pentru mihaitzatheboss):

Doctor Who, Merlin, Vikings, Shameless, Dexter, Entourage, True Detective
astea îmi vin în minte pe moment.

| iamprettybored a răspuns (pentru mihaitzatheboss):

Mie mi-au mai plăcut mult Skins UK și Spartacus, dar nu sunt chiar pentru toată lumea.

| volumexd a răspuns (pentru iamprettybored):

Skins UK MERITA VAZUT. Atata timp cat esti dispus sa il intelegiwinking

| Al999 a răspuns:

Eu iti recomand serialul Lucifer, are o poveste destul de captivanta.

| crybaby220 a răspuns:

Stranger things, American Horror Story, A series o unfortunable events

| arhidulcele a răspuns:

Yaman, crede-ma daca o sa te uiti la el nu o sa regreti ca l.ai vazut.

| Vladutadi123455 a răspuns:

Teen Wolf merita vazut. Si mai e si Supernatural, Prison Break si astea merita vazute.