| Oltean_Sabinus_1962 a întrebat:

Salutari! Cand apare ultimul sezon din The Hell on Wheels?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Ar putea urma sez.6 sau un spin-off eventual,dar nu se știe nimic sigur, nu e confirmat, încă, doar așa, o speranță deocamdată.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hell on Wheels este un serial terminat din 2016/sez.5 a fost ultimul
http://www.imdb.com/title/tt1699748/

| Oltean_Sabinus_1962 explică (pentru faramatania):

Ok,multumesc! Sezonul 5 l-am vizionat, s-ar zvoni ca urmeaza sez. 5 b.

| Oltean_Sabinus_1962 explică (pentru faramatania):

Merci.Vom vedea.Seriale bune mai sunt Into the Badlands si The walking dead.Astept continuarea sezoanelor.Zi frumoasa-ti doresc!

| faramatania a răspuns (pentru Oltean_Sabinus_1962):

Mulțumesc și eu.Da ai dreptate, sunt foarte bune ambele seriale de care spui:TWD și Into The Badlands (la acesta din urmă, aștept cu nerăbdare sez.2).Îți mai sugerez Incorporated, un serial nou și foarte captivant, cu acțiunea în viitor (America, anul 2074, când două corporații conduc o secțiune, o lume super cool, Green Zone, cu tehnologia și cu regulile ei, deși cu 29 de ani în urmă s-a postulat o versiune a Americii, destul de întunecată) și pentru că ți-a plăcut Hell on Wheels mai poți să încerci mini-seria Klondike.

| faramatania a răspuns (pentru Oltean_Sabinus_1962):

Ar putea urma sez.6 sau un spin-off eventual,dar nu se știe nimic sigur, nu e confirmat, încă, doar așa, o speranță deocamdată.

| Oltean_Sabinus_1962 explică:

Bine,de-acord.Cand am mai mult timp liber, am sa le caut, le vizionez si am sa-ti spun.Dar, daca ai vazut cele doua seriale, atunci cert ceea ce mi-ai propus sa vad sunt foarte bune.Mai tinem legatura pe-aici. Daca-ti doresti, pot sa-ti las adresa pe facebook.Seara frumoasa-ti doresc!