| altcinevaaa a întrebat:

Salutari, era un film in care un baiat de vreo 25 de ani placea o fata, si el a incercat sa o cloneze si clona avea mintea unui copil nou nascut, intr-un final reuseste sa o cucereasca pe fata(cea originalabig grin ) si clona a ramas iubita unui prieten de-al lui.Stiti cum se numeste filmul acela?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Poate este vorba despre Repli-Kate (2002). Vezi trailerul http://www.imdb.com/video/imdb/vi2541945113/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i asta tata, leasing de iubite? LOL

| altcinevaaa explică:

Da acesta este filmulhappyhappy multumesc