| JoKKeRClan a întrebat:

Salutari tuturor, de curand mi s-a facut dor de comedia aceea Academia de Politie, am gasit prima parte sa zic asa dar nu le gasesc pe celelalte 2, 3,4...adica nu mi le da sau sunt sterse habar nu am...cine stie un site unde le pot gasit va rog frumos.dau fundita..sanatate

Răspuns Câştigător
| JoKKeRClan explică (pentru DuckDodgers0):

Multumesc, imi spune ca serverul este blocat iti dau totusi fundita pentru munca depusa si ca ti-ai luat putin liber din timpul tau pentru a ma ajuta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru JoKKeRClan):

Pe torr*nt nu le-ai gasit?

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru JoKKeRClan):

Mie mi- a mers, incearca si pe alte servere, scrie pe google academia de politie si numarul filmului si iti apar mai multe optiuni