| AlinKun a întrebat:

Salutari tuturor de pe TPU

Deci s-a trecem direct la subiect, vreau sa deschid un fan sub [anime]
caut membri traducatori encoderi si pe cine care are cunostinte html cei care sunt dornici sa ajute va rog contactati-ma ori lasati raspuns aici fie mesaj privat fie la adresa asta alinalin17@yahoo.com

1 răspuns:
| OnnyMady a răspuns:

Sunt de parere ca exista deja prea multe astfel de site-uri si iti va fi destul de greu sa gasesti ce cauti tu mai bine te orientezi sa ajuti un site de asa ceva.De ex shinobi.fan sub mie mi se pare cel mai reusit.Dar oricum succes in continuare cu ideea ta...