| misa0missa a întrebat:

Saluuut! ce filme de genul "Dorian Gray" sau "Twilight" mai stiti?

Răspuns Câştigător
| yoysh a răspuns:

Eu iti recomand sa vezi "Pearl Harbor"-este un film de dragoste extraordinar de frumos, merita vazut cu persoana iubita.
Daca vrei un thriller iti recomand "Shutter island"
si daca vrei ceva cu adevart de groaza uita-te la "Exorcistul"

3 răspunsuri:
| MANDY_2679 a răspuns:

In gen Twilight e si Vampire Diaries.batting eyelashesIti garantez ca n-ai sa te poti dezlipi de la computerlaughing.

| maryyyaaa a răspuns:

The butterfly effect, final destination 1 2 sau 3, half light, edward scissorhands, remember me, ghost, notebook,... have fun happy

| TheSergiu a răspuns:

Daca iti plac filmele cu vampiri te poti uita la Underworld. o trilogie foarte frumoasa, care te tine cu respiratia la gura. Vizionare placuta!