| Ciufulituuu a întrebat:

SaluuuT la Toti...

Imi puteti da niste Filme de Groaza? foarte foarte de groaza va RooG Funda La Cele Mai Bune Si Vot La TOTI love struck mersi

Răspuns Câştigător
| iFollowRivers a răspuns:

Mirrior 2
Striptease Zombie
Al 6-lea Simt
Shutter
Drag Me to Hell
Blood and Sex Nightmare
The Last House on the Left
Scary Movie 4
13 Hours in a Warehouse
The Grudge 3
The Box

7 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Ce zici de Bloody Mary?
http://www.imdb.com/title/tt0469684/
Asta e primul si ultimul meu film de groaza vizionat.

| NoChanceForUs a răspuns:

CuM DrAcU rEuȘeȘtI sĂ ScRiI AșA?!
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| ClaudiaaMM a răspuns:

Incearca seria de filme :
i know what you did last summer
i still know what you did last summer
i always know what you did last summer.

Mie imi place sa ma uit si vineri la ora 22:00 pe discovery la fenomene stranii. Sunt fenomene stranii care s-au intamplat si in realitate.
De groaza este si chucky, the devil, casa de ceara si final destination. funda?batting eyelashes

| TheBlackCrystal a răspuns:

Pai nu stiu prea multe dar iti pot recomanda :
Final destinations 1, 2, 3,4,5
House of wax
Ultima casa pe stanga
Intoarcerea cadavrelor vii
Si cam atat stiu... FUNDA dupa ce le vizionezi!
Vizionare placuta!

| biancaelena99 a răspuns:

The Walking Dead,Supernatural,Final Destination,Black Death,Sleepy Hollow,The Others,The Birds (la asta m-am uitat cand eram mai mica,dupa ce l-am vazut nici nu stiam cei cu mine,e cu adevarat de groaza crede-ma),The Vampire Diaries, Underworld ETC...EI BINE, SUNT FOARTE MULTE FILME PE CARE LEAM VAZUT IAR MIE MIAU PLACUT ABSOLUT TOATE

| serbanmk a răspuns:

Nu stiu sigur daca este foarte foarte de groaza dar cred ca e ok este facut de acceasi oamnei care au facut si saw filmul se numeste 11.11.11 deci a aparut acum cateva zile te salut

| panter a răspuns:

Saluuuutt pai am privit si eu niste filme de care nu am putut dormi big grin deci uite lista >>>1 The Ward 2 Silent Hill 3 Samara