| anonim_4396 a întrebat:

Saluuut TPU beeee o lista cu filme horror pleaseee am vazut 30 de mii de filme horror dar nu m-a speriat nici unul va rog eu vreau si eu un film horror care sa visez la noapte urat sa raman cu ceva pe creier sa ma sperie de sa fac pe mine dar in afara de silent hill ca l-am vazut vreau sa am sperie ra de tot mersi.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Devil's Due (2014),Dark House (2014),The Quiet Ones (2014), The Appearing (2014),Mischief Night (2014),Death Do Us Part (2014),Paranormal Activity: The Marked Ones (2014),13 Sins (2014),Stage Fright (2014),Insidious 1 și 2 (2010/2013), Nothing Left To Fear (2013, Antisocial (2013), Open Grave (2013),Jug Face (2013),Savaged (2013),Texas Chainsaw 3D (2013),Wrong Turn (seria), Thir 13en Ghosts (2001),Friday The 13th (2009),Modus Anomali (2012),Oculus (2013),Antiviral (2012),Cabin Fever (seria),[Rec] seria, Drag Me To Hell (2009),Martyrs (2008),Case 39 (2009),The Unborn (2009),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),The Ruins (2009)

| Sn4k3 a răspuns:

Uite aici filme horror :
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5 - 1, 2, 3 cele mai tari
Drag me to hell - e tare sa te uiti singur noaptea
Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5 - nu prea o sa te sperie da e foarte tare filmul si 2 e cel mai tare
The haunted house of Whaley
The last exorcism part 2 - E asa si asa, e putin plictisitor la inceput dar in rest e tare
Yeti the course of the snow devil - nu cred ca o sa te sperie dar merita vazut
The hills have eyes 1, 2 - E gen Wrong turn
Wind chill - Asa si asa, finalul e tare
Si uite niste filme care nu sunt horror da sunt foarte tari :
Undisputed 2, 3 - cu bataie
Fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6 - curse de masini. Ca sa intelegi filmul trebuie sa te uiti de la inceput. Eu am vazut toate partile de mai multe ori.
American Pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8,9 - Foarte tare filmul e de comedie
A haunted house 1, 2 - 2 inca nu cred ca a aparut, dar trebuie sa apara. Astea sunt filme tari! Vizionare placuta! Si totusi frate cum sa va sperie filmele alea ma?

| OnlyTheScript a răspuns:

Evil Dead, The Grudge toata seria, The Exorcist...The Ring este votat ca cel mai de groaza film al deceniului, insa e doar foarte bine realizat. Dar ti-l recomand si pe acela.

(^.^) Diana.

| iulian2704 a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Mersi cred ca le-am vazut din toate listele care mi le-ati dat cred ca nici unul nu m-a speriat dar cateva nu le stiu dar uitati-va si voi la jeepers creepers

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

The chucky doll.

| WaraAl3x a răspuns:

Insidious 1,2. The conjuring. Oculus. Sinister. Cel putin, pe mine astea m-au speriat cel mai tare, dar asa intr-un top, locu 1 ar fi chiar Insidious 1.