| Robert7186 a întrebat:

Care e cel mai horror joc( sau film) pe care il stit? Ce e mai horror dintre amnesia si silent hill( jocul)? Si vreau cat mai multe, daca se poate chiar in ordinea in care v-au speriat big grin FUNDA

5 răspunsuri:
| tarik44 a răspuns:

Jocuri: Fear 3, Penumbra, DOOM.
FILMEtonguearanormal Activity 1, 2 si Dawn of the Dead.

| KazumaKwabara a răspuns:

E mai horror silent hill.Si cel mai horror film e exorcist-the begining

| EneDiana a răspuns:

Jocuri : fear 3 mi se pare cel mai cel.iar ca film : A Nightmare on Elm Street, stiu ca e vechi, dar e horror rau

| Robert7186 explică (pentru EneDiana):

L-am vazut nu prea mi se pare...( eu ma sperii mai greu) si ca joc am gasit acum unul slender foarte tare

| Saturnz a răspuns:

Eu as alege silent hill... Dar iti recomand silent hill 3 pentru. Ca mi se pare cel mai infricosator joc din seria silent hill big grin